Dalības noteikumi

  1. Autortiesības “Latvija strādā” logotipam un visiem vizuālajiem materiāliem pieder kustības iniciatoram SIA “Tele2”.
  2. Veikt izmaiņas kustības “Latvija strādā” sagatavotajos materiālos ir aizliegts, izņemot gadījumus, kad tas ir saskaņots ar SIA “Tele2”.
  3. Kustības partneriem, kas parakstījuši memorandu, ir tiesības izmantot visus sagatavotos materiālus un logotipu kustības atpazīstamības veicināšanai, sabiedrības un savu darbinieku informēšanai par dalību kustībā gan uzņēmuma ārējā, gan iekšējā komunikācijā.
  4. Kustības materiālos ir iespēja iekļaut kustības partneru uzņēmuma logotipu, par to informējot kontaktpersonu ricards.krizanovskis@erda.lv. Partneriem ir tiesības atteikties no sava uzņēmuma logotipa un vārda publiskošanas kustības materiālos, par to informējot kontaktpersonu ricards.krizanovskis@erda.lv.
  5. Līdz ar pievienošanos kustībai partneri piekrīt, ka viņu kontaktinformācija būs pieejama citiem kustības partneriem, lai savstarpēji dalītos ar pieredzi un informāciju, kas saistīta ar dalību kustībā. Ja partneris nevēlas, lai kontaktinformācija būtu pieejama citiem kustības partneriem, jebkurā brīdī iespējams lūgt, lai kontaktinformācija tiktu izņemta no partneriem pieejamā kontaktu saraksta, par to informējot kontaktpersonu ricards.krizanovskis@erda.lv.
  6. Kustības pārstāvji patur tiesības atteikt dalību kustībā partnerim, ja tas veic prettiesiskas darbības, izmanto “Latvija strādā” kustības materiālus un logotipu tiem neparedzētiem mērķiem vai politiskai aģitācijai.