Pirmā “Latvija strādā tiešsaistes karjeras diena” 2018. gada 18. oktobrī

Šī gada 18. oktobrī plkst. 19:30 sociālās kustības “Latvija strādā” Facebook lapas tiešraidē notiks pirmā tiešsaistes karjeras diena, kurā darba devēji sevi prezentēs potenciālajiem darbiniekiem. Tā būs laba iespēja tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs, bet vēlētos atgriezties Latvijā, uzzināt vairāk par Latvijas darba devējiem un aktuālajām karjeras iespējām. Pirmajā tiešsaistes karjeras dienā piedalīsies 12 dažādi darba devēji, kuri ļoti koncentrētā stāstījumā informēs par aktuālajām vakancēm un to pretendentu prasībām.

Tiešsaistes karjeras diena ir unikāla ar to, ka ļaus interesentiem pāris minūšu laikā uzzināt vairāk par konkrēto darba devēju, tā aktuālajām vakancēm, prasībām un darbā iekārtošanās procesu. Tā kā tiešsaistes karjeras diena tiks straumēta Facebook tiešraidē, tad tās skatītājiem būs iespēja arī uzreiz uzdot darba devējiem sevis interesējošos jautājumus.

Starp pirmās tiešsaistes pasākuma dalībniekiem, kas centīsies pārliecināt Latvijas valstspiederīgos atgriezties un strādāt Latvijā, būs sastopami tādi Latvijā labi zināmi darba devēji kā Tele2, Transcom, Draugiem Group, Rimi, PwC u.c. Kopumā runātāji pārstāvēs tādas uzņēmējdarbības jomas kā tehnoloģijas, biznesa pakalpojumu centri, mazumtirdzniecība, biznesa konsuktācijas un finanses. Valsts un reģionālos darba devējus karjeras dienā šoreiz pārstāvēs Nacionālie bruņotie spēki, Daugavpils dome un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība LATRAPS.

Papildu informāciju par pasākumu iespējams uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem “Latvija strādā” Facebook lapā.

Par kustību “Latvija strādā”

“Latvija strādā” ir “Tele2” iniciatīva, kas aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes visā Latvijā brīvprātīgi vienoties kustībā, lai uzrunātu un piesaistītu Latvijas darba tirgum vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs. Daļu no šiem cilvēkiem iespējams atgriezt Latvijā, piedāvājot konkrētas darba vietas un veidojot stratēģisku komunikāciju ar šo auditoriju, ko kustības biedri apņemas darīt, parakstot memorandu.

Kustības partneri aptver nozares, sākot no mazumtirdzniecības, apkalpojošās sfēras un informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem, kas šobrīd aktīvi meklē darbiniekus, līdz pat dažādu nozaru konsultāciju uzņēmumiem, mākslas nozari pārstāvošām organizācijām un valsts pārvaldes. Kustību atbalsta arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.