Aicina uz semināru “Esi gatavs aizbraucēju piesaistei” 2018. gada 18. jūlijā

Visi kustības partneri un darba devēji, kas vēl tikai interesējas par pievienošanos kustībai, ir aicināti apmeklēt “Latvija strādā” praktisko semināru, kas notiks 2018. gada 18. jūlijā plkst. 10:00 Draugiem Group Viesistabā, Ojāra Vācieša ielā 6B, Rīgā. Uz rīta kafiju un reģistrāciju aicinām ierasties sākot no 9:30.

Seminārā tiks runāts par aizbraucēju vidū iesakņojušiem pieņēmumiem, kas saistīti ar atgriešanos Latvijā, kā arī dzīvi un darbu šeit. Mēģināsim izprast reālo situāciju, lai sagatavotos sarunai ar potenciālajiem darbiniekiem no aizbraucēju vidus. Tāpat ar valsts institūciju pārstāvju palīdzību iezīmēsim dažādu aizbraucēju profilus un to biežākos jautājumus, kas rodas, apdomājot iespēju atgriezties. Semināra dalībnieki palīdzēs identificēt tos aizbraucēju profilus, kas šobrīd visaktīvāk apdomā atgriešanos Latvijā un mēģinās iezīmēt veidus, kā šai auditorijai piekļūt ar savu darba piedāvājumu. Seminārā arī būs iespēja plašāk iepazīties ar valsts realizēto atbalstu atgriešanās procesā, kas aptver gan topošo diasporas likumu, gan VARAM remigrācijas koordinatoru darbu, tādejādi palīdzot darba devējiem nākotnē informatīvi atbalstīt savus nākamos darbiniekus.

Seminārā piedalīsies:

  • Zanda Kalniņa-Lukaševica, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre
  • Raivo Rosts, Tele2 Latvija Komercdepartamenta direktors
  • Aija Bite-Ozere,Tele2 Latvija Personāla vadības departamenta direktore
  • Evita Simsone, Nodarbinātības valsts aģentūras direktore
  • Kristīne Smilga, VARAM Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore
  • Dace Zīle, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Analītikas dienesta vadītāja
  • Rihards Rozenbaums, NBS RAC Rekrutēšanas un atlases daļas priekšnieks

Dalībai pasākumā iepriekš jāreģistrējas, līdz 16. jūlijam aizpildot pieteikuma anketu http://bit.ly/2Mh5eDW vai rakstot dalībnieka vārdu, uzvārdu un pārstāvēto darba devēju uz liva.bileskalne@erda.lv.

Informējam, ka pasākuma norise tiks fotografēta un filmētā publicitātes nolūkiem.